fbpx

Serwis internetowy Multikino media

Klient

Vue Entertainment

Multikino Media sp. z o.o. należy do lidera rynku europejskiego i jednego z największych operatorów kinowych na świecie – Vue Entertainment Ltd., który prowadzi obecnie 146 kin z ponad 1321 ekranami. Spółka działa w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Danii, Portugalii i na Tajwanie.


  • Zakres prac
  • UI & UX
  • Kracja graficzna
  • Serwis www

Nowy serwis internetowy Multikino Media

Nasza agencja w drodze przetargu stworzyła serwis internetowy www.multikino-media.pl. Poza kreacją graficzną zajęliśmy się także obsługą projektu w kanale interaktywnym oraz rozwojem nowych funkcjonalności.

Użyteczny serwis operatora kinowego zbudowaliśmy na autorskim rozwiązaniu CMS, dzięki któremu nasz klient może swobodnie zarządzać aktualną ofertą reklamową oraz premierami kinowymi.

Sprawdź również inne realizacje, jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów.

Odwiedzając www.multikino-media.pl znajdziesz najnowsze premiery, zapowiedzi oraz materiały archiwalne.

Wspólnie z grupą Multikino Media zadbaliśmy o to, aby serwis miał bogatą zawartość oraz zapewnił użytkownikowi zestaw ciekawych funkcjonalności.  Zainteresowani mogą założyć konto i zalogować się w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz danych o statystykach filmów. Dla osób zajmujących się planowaniem mediów użyteczne będzie narzędzie do wysyłania precyzyjnego zapytania o konkretną ofertę filmową. System konwersji na serwisie zintegrowany jest z automatyzacją marketingu.