fbpx

Serwis www i sesje zdjęciowe Optopol

Klient

OPTOPOL Technology

Współpraca z firmą Optopol

Firma Optopol powstała w 1992 roku i od początku istnienia zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości sprzętu okulistycznego oraz optycznego. Urządzenia tej marki można znaleźć w specjalistycznych gabinetach na całym świecie.


  • Zakres prac
  • Projekt i wdrożenie strony www
  • Sesja zdjęciowa produktów i wnętrz
  • Retusz i post-produkcja zdjęć
  • Projekt interfejsu oprogramowania

Nowoczesny projekt strony www dla firmy Optopol

Idąc śladem nowoczesnych technologii oferowanych przez naszego klienta, wykonaliśmy nowatorski projekt strony www doskonale przystosowany do urządzeń mobilnych.

Postawiliśmy na czysty, lekki design który odzwierciedla charakter urządzeń produkowanych przez firmę, a jednocześnie jest prosty i przyjazny w odbiorze.

Sprawdź również inne realizacje, jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów.

Aby osiągnąć najwyższy poziom estetyki – specjalnie na potrzeby realizacji strony www wykonaliśmy sesje zdjęciowe produktów oraz wnętrz biurowych siedziby.

Każde produkowane przez firmę urządzenie, posiada dedykowany software do jego obsługi. Zostaliśmy poproszeni o audyt użyteczności oraz przeprojektowanie interfejsu użytkownika w aplikacji. Przygotowaliśmy również autorski zestaw ikon funkcyjnych, które zostały wykorzystane w oprogramowaniu.

Jesteśmy przekonani, że to początek długiej i partnerskiej współpracy między ROXX a Optopol. Obie marki stawiają na najwyższą jakość – wysoko postawiona poprzeczka, to coś co uwielbiamy!