fbpx

Serwisy internetowe Comarch Cloud

Klient

Comarch

MIEJ GŁOWĘ (I FIRMĘ) W CHMURACH

Cloud computing (chmura) jest rodzajem modelu biznesowego, który dostarcza technologię IT jako usługę przez Internet. Umożliwia korzystanie z oprogramowania, przechowywanie danych i prowadzenie firmy bez konieczności instalacji na komputerze dodatkowych aplikacji. Dla naszego stałego klienta, Comarchu (jednej z największych firm technologicznych w Polsce) wykonaliśmy kilka serwisów internetowych dla produktów z chmury.


  • Zakres prac
  • UI & UX
  • Kreacja graficzna
  • Serwisy www

Współpraca ROXX Media i Comarch

Dział marketingu i sprzedaży produktów ERP zlecił naszej firmie uporządkowanie asortymentu dostępnych usług chmury Comarch. Naszym zadaniem było nie tylko jasne podzielenie produktów na kategorie, ale również cały plan komunikacji tych usług w internecie na kilku rynkach: w Polsce, Niemczech i we Francji.

Sprawdź również pozostałe realizacje, jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów.

Nowe serwisy internetowe Comarch Cloud

Nasza agencja opracowała kompletny interaktywny projekt funkcjonalny, warstwę estetyczną i w 100% oprogramowała implementację. System do zarządzania treścią Comarch Cloud został oparty o nasze autorskie wdrożenie CMS.

Po udanej implementacji projektu na rynkach zagranicznych i w Polsce powierzono nam również gruntowny lifting interfejsu graficznego panelu klienta Comarch Cloud.

Dzięki naszej realizacji usługi w chmurze Comarch zyskały nowy i świeży wygląd na stronach produktowych i w tzw. back-office.

Nasza współpraca z Comarch rozwija się nadal.