Agencja ROXX Kraków

ROXX to kreatywna agencja reklamowa z Krakowa. Działamy na rynku marketingowym od 2010 roku.

Czym zajmuje się agencja kreatywna ROXX Kraków?

Jako agencja kreatywna, ROXX zajmuje się wszystkim, co związane z budowaniem rozpoznawalności marek.
Tworzymy je od zera, ale także nadajemy wyraziste rysy już istniejącym brandom.
W zakres naszych usług wchodzą: budowanie marki, kreacja graficzna, projekty funkcjonalne, kampanie reklamowe. Brzmi obszernie? Poczekaj, aż dowiesz się, jakie konkretne działania podejmujemy w obszarze każdej z nich.

C Z Y M?
Festiwal Komenda
Aplikacja Taxi Perfum Livicon

Kreacja marki i graficzna

Budowanie marki według ROXX Kraków to pełny proces brandingowy. Zaczynamy od namingu i nadania Twojej firmie rozpoznawalnego „podpisu”. Tworzymy chwytliwe hasła i teksty reklamowe, a także slogany. Na stałe wpisujemy Cię w pamięć wzrokową konsumentów projektując niepowtarzalne i nośne treściowo logotypy, a wreszcie konstruując także kompletną identyfikację wizualną.

Co jeszcze? Jeśli tego potrzebujesz, projektujemy opakowania zgodne z identyfikacją graficzną Twojej firmy. Nasz dział kreacji graficznej ma pełne ręce roboty. W końcu zajmuje się nie tylko grafiką cyfrową: projektowaniem stron WWW i aplikacji mobilnych, animacjami i grafiką 3D, ale tworzy także key visuale. Przygotowujemy dowolne materiały reklamowe, również te analogowe, które pojawiają się outdoorowo: tworzymy pod druk wielkoformatowy, ale też akcydensy i projekty POS.

Tylko użyteczne projekty nastawione na spełnianie założeń

Doskonale wiemy, że nawet najciekawsza grafika i zaawansowane technologie nie pomogą, jeśli dany projekt nie spełnia założonej funkcji. Właśnie dlatego dbamy o to, by nasze projekty były funkcjonalne. Przeprowadzamy audyty i badania użyteczności, tworzymy dokumentacje i wprowadzamy konieczne zmiany, jeśli założone działania nie prowadzą do konwersji, których oczekujesz. Wszystko po to, by efektywnie wykorzystać Twój budżet i wygenerować najlepsze efekty, nie przepłacając za nie.

logo roxx

Marketing w sieci i przestrzeni publicznej

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kampanie reklamowe to dziś nie tylko reklama outdoor, ale przede wszystkim marketing internetowy. Dlatego agencja interaktywna ROXX oferuje pozycjonowanie w wyszukiwarkach, reklamę w mediach społecznościowych i kampanie Google Ads. W razie potrzeby łączymy działa w sieci z tymi w przestrzeni publicznej i tworzymy angażujące odbiorców kampanie, które na długo zapadają w pamięć.

Dla kogo pracuje nasza agencja interaktywna?

Agencja kreatywna ROXX Kraków wykonywała dotąd projekty nie tylko dla klientów z Polski, ale i Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Skandynawii.

Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i międzynarodowymi korporacjami. Nie ograniczamy się do jednej branży, ponieważ każdy kolejny sektor jest dla nas wyzwaniem: odnosimy sukcesy zarówno w branży motoryzacyjnej, IT, FMCG, spożywczej, rozrywkowej czy kosmetycznej.

Jakimi projektami może pochwalić się agencja ROXX?

Korzystałeś z platformy internetowej MTV Mobile albo serwisów Comarch Cloud? Rezerwujesz reklamę w kinie przez Multikino Media? W przerwie w pracy wsuwasz Danio? W takim razie widziałeś w praktyce niektóre z naszych realizacji. Więcej dokonanych przez agencję reklamową ROXX Kraków wdrożeń znajdziesz w naszym portfolio kreatywnym.

danio

Ostatnio na naszym blogu

Jeśli szukasz

agencji, która zajmie się Twoją marką
lub Twoim produktem kompleksowo, napisz do nas

Wspólnie opracujemy odnoszącą sukcesy strategię marketingową.


Napisz do nas