01

Budowanie marki

Daj się rozpoznać

W czasach, w których pierwsze wrażenie jest często decydujące — stworzenie i umacnianie własnej marki w świadomości obecnych lub przyszłych klientów jest kluczowe. Opisz nam swój pomysł — resztą zajmiemy się my. Niezależnie od branży w której działasz, stworzymy chwytliwą nazwę dla Twojej marki lub usługi. Zadbamy by wyróżniała się również oryginalnym i estetycznym logo. Zadbamy o spójność całego brandingu i oto by prezentował się profesjonalnie i estetycznie. Tworzymy hasła i teksty reklamowe, które wzmacniają przekaz.

02

Strony internetowe

Estetyka + użyteczność

Nowoczesna strona internetowa poza swoim nienagannym wyglądem musi być przede wszystkim przemyślana i użyteczna. Przy każdej realizacji nasz zespół dba o to by tworzona strona internetowa była użyteczna, zaprojektowana z najwyższą starannością o estetykę oraz łatwa w użytkowaniu i świetnie zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Dzisiejsze strony to coś więcej niż dbanie o wizerunek — to rozbudowane narzędzia do pozyskiwania klientów, wyposażone w narzędzia do dokładnej analityki i integracjami z wieloma zewnętrznymi systemami i aplikacjami marketingowymi.

03

E-commerce

Zacznij sprzedawać w Internecie

Chcesz przenieść swoją sprzedaż do Internetu? Zbudujemy dla Ciebie funkcjonalny sklep internetowy i zintegrujemy go z płatnościami, systemami magazynowymi czy platformami wysyłkowymi.  Tworzymy sklepy na sprawdzonej platformie wooCommerce, która daje możliwość ciągłego rozwoju i dostosowania rozwiązań dla każdej branży. Integrujemy sklepy z narzędziami do analityki i marketing automation.

04

Kampanie reklamowe

Pozyskaj więcej klientów i zwiększ sprzedaż w Internecie

Kto pierwszy, ten lepszy — zwłaszcza w świecie online. Pomagamy naszym klientom zaistnieć w Internecie dzięki kampaniom zasięgowym oraz zwiększyć sprzedaż i liczbę konwersji za pomocą działań typu performance. Reklamy skierujemy precyzyjnie do Twojej grupy odbiorców co zwiększy efektywność Twojej kampanii i zmniejszy jej koszty. Zapewniamy przejrzystą analitykę, dzięki której łatwo sprawdzisz rezultaty działań reklamowych.

05

Projekty graficzne

Estetyka na pierwszym miejscu

Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty graficzne na potrzeby cyfrowych nośników w Internecie oraz tych tradycyjnych — drukowanych. Nasi graficy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu 2D i 3D. Wierzymy w estetykę, dlatego dbamy o szczegóły i jakość. Niezależenie od tego czy potrzebujesz projektów graficznych postów na Instagram czy nowego folderu lub renderu 3D — stworzymy je dla Ciebie.

06

Wideo i animacje

Pokaż, co masz do powiedzenia

Tworzymy animacje, explainery, krótkie formy reklamowe wideo do Internetu oraz sesje zdjęciowe. Sprawnie udźwiękowimy Twoją produkcję, dogrywając lektora i dodając muzykę ze stocków. Wykonujemy również zdjęcia w studiu lub wideo z ujęciami z drona. Działamy w oparciu o zarys pomysłu klienta lub gotowe scenariusze.