O nas

Witamy w świecie ROXX

Działamy na rynku krakowskich agencji digitalowych już od ponad 13 lat, a mamy apetyt na znacznie więcej!
Potrafimy (i uwielbiamy!) tworzyć marki od zera, ale lubimy także dać przysłowiowego „kopa” markom już istniejącym. Możemy pochwalić się rebrandingiem marki z 1883 roku!
Pobierz referencje

Dowiedz się
więcej o nas

Kontakt z nami
 • 01

  Kim jesteśmy?

  Zespołem wciąż młodych ludzi, którzy w niespełna 10 osobowym teamie potrafią zdziałać naprawdę wiele. Wierzymy, że każda marka musi mieć w sobie coś niezwykłego, odnajdujemy to i prezentujemy w najlepszy możliwy sposób!
 • 02

  Czym się zajmujemy?

  REKLAMĄ! Ale nie byle jaką! Tworzymy dobrze przemyślane projekty internetowe - na UX zjedliśmy nie jedną parę zębów. Naszą wizytówką są wysoce estetyczne projekty graficzne do digitalu i druku, a także animacje, key-visual'e i realizacje 3D.
 • 03

  Z kim pracujemy?

  Nasze prace krążą po całym kraju i nie tylko. Wiedza, profesjonalizm i wysokie poczucie estetyki (a być może i szósty zmysł :)) sprawiły, że projekty ROXX zawędrowały m.in. do Skandynawii, Niemiec, UK czy USA. Za każdym razem odnajdujemy się na różnorodnych rynkach dzięki dogłębnej analizie miejsca, kultury, branży czy oczekiwań społecznych.

Gdzie
pracujemy?

Jesteśmy wyspecjalizowaną i szybko rozwijającą się agencją interaktywno-reklamową. Nasze biuro odnajdziesz w samym sercu krakowskiego Salwatora. Nie usłyszysz od nas, że się nie da, nie można. Jedyną granicą jest wyobraźnia, a twoja identyfikacja wizualna i marka jest dla nas najważniejsza!

Zobacz zdjęcia

Nasi klienci

Działamy w różnorodnych branżach od FMCG, przez Automotive, po branżę kosmetyczną, medycynę estetyczną czy farmację  – u nas nie ma nudy, są wyzwania! Naszymi klientami są zarówno małe firmy, jak i całkiem sporych rozmiarów spółki, a nawet światowe korporacje. Możemy pochwalić się współpracą z takimi markami jak Wawel, Excellent, Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Auto, Danone, Samsung, MTV. Zarówno Klient indywidualny, jak i znana na rynku firma to dla nas ważny partner do biznesowej współpracy.

Nasz profil na Clutch