fbpx

O nas

Witamy w świecie ROXX

Działamy na rynku krakowskich agencji digitalowych już od ponad 10 lat, a mamy apetyt na znacznie więcej!

Pobierz referencje pobierz_ico

Potrafimy (i uwielbiamy!) tworzyć marki od zera, ale lubimy także dać przysłowiowego „kopa” markom już istniejącym. Możemy pochwalić się rebrandingiem marki z 1889 roku!

Dowiedz się więcej o nas.

  1. Kim jesteśmy?

    Zespołem wciąż młodych ludzi, którzy w niespełna 10 osobowym teamie potrafią zdziałać naprawdę wiele. Wierzymy, że każda marka musi mieć w sobie coś niezwykłego, odnajdujemy to i prezentujemy w najlepszy możliwy sposób!

  2. Czym się zajmujemy?

    REKLAMĄ! Ale nie byle jaką! Tworzymy dobrze przemyślane projekty internetowe - na UX zjedliśmy nie jedną parę zębów. Naszą wizytówką są wysoce estetyczne projekty graficzne do digitalu i druku, a także animacje, key-visual'e i realizacje 3D.

  3. Z kim pracujemy?

    Nasze prace krążą po całym kraju i nie tylko. Wiedza, profesjonalizm i wysokie poczucie estetyki (a być może i szósty zmysł :)) sprawiły, że projekty ROXX zawędrowały m.in. do Skandynawii, Niemiec i UK. Za każdym razem odnajdujemy się na różnorodnych rynkach dzięki dogłębnej analizie miejsca, kultury, branży czy oczekiwań społecznych.

Gdzie pracujemy?

Zapraszamy do naszej agencji, która mieści się w samym sercu krakowskiego Salwatora, obok kopca Kościuszki! Poznajmy się bliżej i dodajmy skrzydeł Twojej marce.

Nasi klienci

Działamy w różnorodnych branżach od FMCG, przez Automotive, po branżę kosmetyczną, medycynę estetyczną – u nas nie ma nudy, są wyzwania! Naszymi klientami są zarówno małe firmy, jak i całkiem sporych rozmiarów spółki, a nawet światowe korporacje. Możemy pochwalić się współpracą z takimi markami jak Wawel, Excellent, Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Auto,  Danone, Samsung, MTV. Zarówno Klient indywidualny, jak i znana na rynku firma to dla nas ważny partner do biznesowej współpracy.

custom – 10
custom – 18@2x
custom – 26@2x
custom – 19@2x
custom – 22@2x
custom – 13@2x
custom – 17@2x
custom – 25@2x
custom – 9@2x
custom – 6@2x
custom – 2@2x
custom – 5@2x
custom – 11@2x
custom – 20@2x
custom – 24@2x
custom – 21@2x
custom – 14@2x
custom – 3@2x
custom – 8@2x
custom – 15@2x
custom – 28@2x
custom – 16@2x
custom – 27@2x
custom – 29@2x
custom – 7@2x
custom – 23@2x
custom – 30@2x
custom – 4@2x