Animacja dla SafeXs

Klient SafeXs
1_sefexs

Nagrania lektorskie i animacja dla SafeXs  – jak to zrobiliśmy?

Dla firmy Safexs pracujemy już od 3 lat. W tym czasie zdołaliśmy zrewolucjonizować wizerunek tej szwedzko-brytyjskiej firmy specjalizującej się w produkcji zaawansowanych rozwiązań do ochrony i bezpieczeństwa danych. Nie da się ukryć, że wprowadziliśmy Safexs’a na zupełnie nowy level! Przygotowaliśmy dla nich między innymi animacjęnagrania lektorskie.

Zakres prac
  • Animacja
  • Nagranie lektorskie

Jakiś czas temu wdrożyliśmy nowy wizerunek firmy którego końcowy efekt rebrandingu Safexs możecie zobaczyć w naszym portfolio. Tym samym przyczyniliśmy się do wzrostu sprzedaży produktów o ponad 250% w stosunku do lat poprzednich. Wniosek? Warto zadbać o wizerunek.

Tym razem dla naszego klienta przygotowaliśmy 3-minutową animację która ma za zadanie w prosty i przystępny sposób wyjaśniać specyfikę jednego z produktów Safexs’a.

2_sefexs
4_ikonki_gif
5_sefexs
6_gif_logo

Postawiliśmy na klimat animacji a’la książki „for dummies”. Prosta kreska, czytelna estetyka. O to chodziło. Całość wzbogacona lektorem prosto z Londynu. Już dziś wiemy, że będzie wspierać dalsze działania marketingowe z tym klientem.

Efekt końcowy animacji dla SafeXs? zobaczcie poniżej.

7_sefexs_s 7_sefexs_s
Video thumb play button Stop button

Zobacz też nasze inne realizacje