ANT Solutions

Klient ANT Sp. z o.o.
1s

ANT Solutions – projekt funkcjonalny i graficzny

ANT Solutions to firma która dostarcza światowej klasy rozwiązania Industry 4.0. Ich technologie można spotkać w największych fabrykach na całym świecie.

Z firmą współpracujemy kilka miesięcy w różnych obszarach. Zaprojektowaliśmy nowoczesny serwis internetowy oraz szereg rozbudowanych infografik i ilustracji, które mają za zadanie wyjaśnić specyfikę usług i produktów jakie oferuje ANT Solutions. Zakres naszych prac obejmował także stworzenie projektu graficznego i funkcjonalnego strony.

Sprawdź również inne realizacje, jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów.

Zakres prac
  • Projekt funkcjonalny
  • Projekt graficzny
  • Ilustracje i infografiki
  • Web Development (WordPress)

Serwis internetowy powstał w oparciu o projekt funkcjonalny, który miał za zadanie uporządkować strukturę i architekturę informacji. Przebudowaliśmy wszystkie sekcje, by spełniały aktualne potrzeby klienta. Autorski projekt graficzny unowocześnił dotychczasowy wizerunek firmy – jest również częściowo wykorzystywany do materiałów promocyjnych firmy w tym prezentacji oraz materiałów print’owych. Całość serwisu oprogramowaliśmy tak, by spełniał najwyższe standardy zarówno w kwestii responsive design jak i optymalizacji pod wyszukiwarki.

00_ant_foto 00_ant_foto
22
33s
4s
5s
ZOBACZ ON-LINE

Zobacz też nasze inne realizacje