Serwisy internetowe Comarch Cloud

Klient Comarch
comarch cloud UX

MIEJ GŁOWĘ (I FIRMĘ) W CHMURACH

Cloud computing (chmura) jest rodzajem modelu biznesowego, który dostarcza technologię IT jako usługę przez Internet. Umożliwia korzystanie z oprogramowania, przechowywanie danych i prowadzenie firmy bez konieczności instalacji na komputerze dodatkowych aplikacji. Dla naszego stałego klienta, Comarchu (jednej z największych firm technologicznych w Polsce) wykonaliśmy kilka serwisów internetowych dla produktów z chmury.

Zakres prac
  • UI & UX
  • Kreacja graficzna
  • Serwisy www

Współpraca ROXX Media i Comarch

Dział marketingu i sprzedaży produktów ERP zlecił naszej firmie uporządkowanie asortymentu dostępnych usług chmury Comarch. Naszym zadaniem było nie tylko jasne podzielenie produktów na kategorie, ale również cały plan komunikacji tych usług w internecie na kilku rynkach: w Polsce, Niemczech i we Francji.

Sprawdź również pozostałe realizacje, jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów.

comarch cloud UI comarch cloud UI
kreacja graficzna comarch cloud
serwisy www comarch cloud

Nowe serwisy internetowe Comarch Cloud

Nasza agencja opracowała kompletny interaktywny projekt funkcjonalny, warstwę estetyczną i w 100% oprogramowała implementację. System do zarządzania treścią Comarch Cloud został oparty o nasze autorskie wdrożenie CMS.

kreacja graficzna comarch cloud stworzona przez Roxx Media
Nowe serwisy internetowe comarch cloud

Po udanej implementacji projektu na rynkach zagranicznych i w Polsce powierzono nam również gruntowny lifting interfejsu graficznego panelu klienta Comarch Cloud.

Dzięki naszej realizacji usługi w chmurze Comarch zyskały nowy i świeży wygląd na stronach produktowych i w tzw. back-office.

Nasza współpraca z Comarch rozwija się nadal.

comarch cloud UX
comarch cloud UI
Projekt funkcjonalny dla Comarch
kreacja graficzna comarch cloud
Zobacz on-line

Zobacz też nasze inne realizacje