Aplikacja mobilna Discover TODAY

Klient Discover TODAY
03_today_case_study_top

Kiedy na pytanie “co dziś robimy?” lub jego pochodne usłyszysz mrożące krew w żyłach dwa słowa: “Ty zdecyduj”, nie wpadaj w panikę! Discover TODAY to przyjazna aplikacja mobilna, która uratuje niejeden wieczór, a leniwy dzień zamieni w fascynującą przygodę. Discover TODAY gromadzi najciekawsze oferty z Twojego miasta i grupuje je w przejrzyste kategorie. Dzięki aplikacji możesz liczyć na rabaty, bonusy, a jeśli to Twój szczęśliwy dzień, to nawet gratisy!

Zakres prac
  • Identyfikacja wizualna
  • Koncept
  • UI & UX
  • Kreacja graficzna
  • Serwis www
  • Aplikacja mobilna

Discover TODAY to jeden z naszych ulubionych projektów. Byliśmy odpowiedzialni nie tylko za projekt użyteczności, interface graficzny i wdrożenie aplikacji, ale także za naming oraz identyfikację wizualną.

Wspólnie z inwestorem dopracowaliśmy koncept produktu, nazwę i wstępną strategię marketingową aplikacji.

Elementem naszego zadania było również zaprojektowanie i wykonanie serwisu internetowego www.discover-today.com, który jest bazową platformą do zarządzania ofertami.

Wdrożenie oparte o nasz autorski system do zarządzania treścią CMS pozwala również na pełne administrowanie ofertami przez partnerów biznesowych Discover TODAY.

Na potrzeby promocji produktu opracowaliśmy także kilkudziesięciosekundową animację reklamującą produkt i prezentującą walory aplikacji.

cc_img2 cc_img2
Video thumb play button Stop button
04_case_study_jedno_zdjecie_00
04_case_study_jedno_zdjecie_ikonki
04_case_study_jedno_zdjecie_top
04_case_study_jedno_zdjecie_web
Zobacz on-line

Zobacz też nasze inne realizacje