Internetowe biura prasowe Dr Irena Eris

Klient Dr Irena Eris
ie_01_top

Recepta na piękno jest na wyciągnięcie ręki! W Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris przełomowe receptury projektowane są w oparciu o własne zgłoszenia patentowe i nowatorskie technologie. To innowacyjne i kompleksowe podejście do pielęgnacji sprawia, że marka Dr Irena Eris od wielu lat jest ceniona przez Polki.

Zakres prac
  • UI & UX
  • Kreacja graficzna
  • Serwisy www

W podobnie całościowy sposób chcieliśmy zająć się odświeżeniem wszystkich internetowych biur prasowych marki: Dr Irena Eris, Pharmaceris, Lirene, Under Twenty, Kosmetycznych Instytutów oraz Hoteli SPA.

Opracowaliśmy audyt funkcjonalny dotychczasowych biur i po przeanalizowaniu rezultatów przy aktywnym udziale klienta uporządkowaliśmy architekturę informacji, a także zaprojektowaliśmy od podstaw makietę użyteczności.

ie_02_foto ie_02_foto
ie_03_1z
ie_03_1z_2

Każde z internetowych biur prasowych mimo podobnych funkcjonalności jest zupełnie odrębną platformą zarządzaną przez niezależne zespoły specjalistów. Wszystkie 6 marek z portfolio Dr Irena Eris otrzymało niezależny projekt graficzny tożsamy z komunikacją każdego z brandów.

ie_03_1z_4
ie_04_1z_1

Funkcjonalności powstałych platform prasowych zostały dostosowane do potrzeb dziennikarzy i kontaktów z mediami. Serwisy prasowe są sprzężone z funkcjonalnymi wyszukiwarkami produktów, składników aktywnych oraz zabiegów.

ie_05_1z_1
ie_05_1z_2

Inwestycja w innowacje na szeroką skalę wyróżnia markę Dr Irena Eris na rynku kosmetycznym. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań to również jeden z najważniejszych aspektów naszej pracy, dlatego projekt internetowych biur prasowych Dr Irena Eris jest w całości oparty o nasz autorski system do zarządzania treścią CMS.

ie_06_1z_1
ie_06_1z_2

Internetowe biura prasowe Dr Irena Eris są przystosowane do wszelkich urządzeń mobilnych, zoptymalizowane pod szybkie wyszukiwanie oraz przeglądanie treści.

Biura wszystkich sześciu marek zostały w pełni zintegrowane z systemem do automatyzacji marketingu. Nasza agencja odpowiadała również za zaawansowaną konfigurację narzędzia Google Analytics.

Do obowiązków ROXX należy także ciągła aktualizacja i obsługa biur prasowych Dr Irena Eris.

Zobacz on-line

Zobacz też nasze inne realizacje