Realizacja dla marek samochodowych

Klient Volkswagen Group Polska, Mercedes-Benz
marketing salonu samochodowego

Marketing dla salonu samochodowego

Od początku istnienia agencji ROXX wspieramy kreacyjnie branżę automotive. W naszym portfolio znajdują się klienci zarówno z segmentu klasy średniej jak i marek premium.

 

6 letnie doświadczenie w obsłudze klientów z branży automotive daje nam pełną swobodę w osiąganiu celów biznesowych realizowanych poprzez przemyślane działania strategiczne i wysokiej jakości kreacją graficzną.

 

Wiemy jak ważny w dzisiejszych czasach jest marketing internetowy, dlatego oprócz klasycznych działań typu offline, obsługujemy kompleksowo wszelkiego rodzaju działania interaktywne.

Sprawdź również inne realizacje, jakie wykonaliśmy dla naszych Klientów.

Zakres prac
  • Koncept
  • UI & UX
  • Kreacja graficzna
  • Strategia marketingowa
  • SEO
  • SEM
  • Social Media
marketing salonu samochodowego ROXX Media

Strategia marketingowa dla branży automotive

Przez ponad dwa lata wspieraliśmy działania marketingowe wiodących dealerów VW i Audi w Warszawie. W zakresie naszych kompetencji leżała przede wszystkim egzekucja rocznych planów mediowych zgodnie z zaleceniami centrali Volkswagen Group Polska i strategiami marek VW i Audi.

Poza realizacją zaplanowanych ramowych działań wdrażaliśmy także nasze oryginalne pomysły i prowadziliśmy dodatkowe działania m.in. uruchomiliśmy dedykowanę aplikację na Facebooka’a, projektowaliśmy cykliczne grafiki na strony internetowe salonów i realizowaliśmy marketing i pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.pl.

obsługa klientów branży automotive obsługa klientów branży automotive
obsługa klientów premium branży automotive
strategia marketingowa dla branży automotive
marketing dla salonu samochodowego
marketing salonu samochodowego
marketing dla dealera samochodów
05_jedno_zdjecie_vw_04a
05_jedno_zdjecie_vw_05

W trakcie naszej współpracy z dealerem VW oraz Audi stworzyliśmy szereg kreacji marketingowych począwszy od kampanii typu display, reklamach prasowych, billboardach, dealerskich materiałach reklamowych skończywszy na projektach stoisk, kampaniach AdWords i pozycjonowaniu w wyszukiwarkach.

06_jedno_zdjecie_seat_00start

SEAT to marka pełna emocji i hiszpańskiego temperamentu. Tym bardziej jesteśmy dumni że możemy pracować dla tego klienta. W naszych kreacjach graficznych zawsze staramy przekazać się emocje wiążące się filozofią marki.

W ramach umowy na stałą obsługę jednego z największych dealerów SEAT w południowej części Polski, opracowaliśmy roczną strategię działań marketingowych, mającą na celu wzrost świadomości obecności marki na rynku oraz wzrost sprzedaży nowych modeli SEAT.

06_logo_fotkaa2 06_logo_fotkaa2
06_jedno_zdjecie_seat_00
06_jedno_zdjecie_seat_01
06_jedno_zdjecie_seat_02

Naszym zadaniem było stworzenie spójnej komunikacji marki na lokalnym rynku. Przeprowadziliśmy skuteczne kampanie w mediach społecznościowych, stworzyliśmy szereg kreacji reklamowych które trafiły na billboardy, do prasy, radia i internetu. Zajęliśmy się również zakupem mediów oraz pozycjonowaniem SEO strony Dealera oraz stworzeniem kampanii Adwords i remarketingu. W raz z zaprzyjaźnioną agencją event’ową zorganizowaliśmy iście hiszpańskie i pełne emocji Dni Otwarte dla klientów salonu SEAT Dynamica.

06_jedno_zdjecie_seat_04
06_jedno_zdjecie_seat_03
07_jedno_zdjecie_seat_00startt

Mercedes to klasa sama w sobie. Praca dla największego Dealera marki Mercedes-Benz – Sobiesław Zasada Automotive to dla naszej agencji przyjemność ale również ogromne wyzwanie, ze względu na wysokie oczekiwaniu Zarządu spółki, który powierzył nam szereg zadań z obszaru digital oraz marketing automation.

07_logo_fotka 07_logo_fotka

Zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie całkowicie nowej platformy internetowej dla Dealera Mercedes-Benz. W krótkim czasie stworzyliśmy nowoczesny, w pełni responsywny serwis www. Zintegrowaliśmy go z systemem DMS (Dealership Management System) który umożliwia bieżące zarządzanie ofertami Dealera. W naszym autorskim systemie CMS wdrożyliśmy również kreator landing page’y, które mają za zadanie wspierać bieżące akcje marketingowe Dealera.

07_jedno_zdjecie_sza_01
07_jedno_zdjecie_sza_02
07_jedno_zdjecie_serwist

Istotnym elementem nowego serwisu www jest zaawansowana analityka ruchu, mierzenie konwersji i optymalizacja efektów z pozyskanych leadów i wydatków na reklamę (ROI).

07_jedno_zdjecie_sza_03
09_porsche_start

Porsche… marka marzeń. Prawdopodobnie każde dziecko marzy o tym, by kiedyś zasiąść za kółkiem maszyny rodem ze Stuttgartu. My z kolei zasiedliśmy w wygodnym krześle w biurze projektując landing page zachęcający do zapisów na jazdy testowe nowym modelem Porsche 911. Mamy nadzieję, że to początek przygody z tą fascynującą marką.

08_porsche_landing_vis

Zobacz też nasze inne realizacje