Program lojalnościowy
z miłości do radości

Klient Wawel
top2

Marka Wawel zaufała nam po raz kolejny, powierzając ROXX opracowanie i obsługę programu lojalnościowego marki Wawel – Z miłości do radości.

 

Ta wyjątkowa inicjatywa nie tylko angażuje amatorów słodkości, ale również pomaga realizować poważne zadania odpowiedzialności społecznej (CSR). Firma Wawel na finiszu autorskiego programu przekaże wybranym fundacjom w sumie 1,5 mln złotych. To, która fundacja otrzyma największe wsparcie, zależy bezpośrednio od każdego z nas – wystarczy zarejestrować się na stronie akcji i oddać swój głos.

Zakres prac
  • Konsultacje i audyt funkcjonalności
  • Back-end development
  • CMS
  • Obsługa programu

Nasz zespół w zawrotnym tempie oprogramował w całości zaplecze kampanii oparte na autorskim systemie do zarządzania treścią CMS.

Jesteśmy odpowiedzialni za kompleksowe wdrożenie projektu od strony technologicznej, za opracowanie mechaniki wszystkich funkcjonalności, zabezpieczenie aplikacji i bieżącą obsługę polegającą na ulepszaniu systemu, analizie statystyk i raportowaniu do Zarządu spółki.

Wyjątkowo za część graficzną i oprogramowanie warstwy front-end odpowiadała tym razem nasza zaprzyjaźniona agencja YOHO.

Zarejestruj się już teraz, by wygrywać nagrody i jedząc czekoladę czynić dobro! 🙂

logo logo
foto
Zobacz on-line

Zobacz też nasze inne realizacje